Please call us at +1 310 629 3375

Değerli Müşterilerimiz, Dostlarımız,

Genel Müdürümüz, Sn. Yasemin Elmas, Aralık ayı başında Türkiye’de olacak. Yasemin Elmas ABD’de Yatırım, Şirket Kuruluşu ve Göçmenlik konularında çeşitli toplantılara katılmak ve söyleşiler yapmak üzere Türkiye’ye geliyor.

Sn. Elmas, ABD’de Şirket Kuruluşu, Yatırım, Göçmenlik ve ilgili konularda 20 yıla yakın deneyime sahip ve bugüne kadar hem ABD hem de Türkiye’de çeşitli konferans, toplantı ve röportajlarda uzman konuşmacı olarak yer almış ve yer almaya devam etmektedir.

Sözkonusu toplantılara katılmak isteyenlerinizden, aşağıdaki linki takip ederek bizimle bağlantıya geçmelerini ve katılımcı olarak yer ayırtmalarını rica ediyoruz:

https://www.theabridge.com/contact-us/

Tesekkur ederiz.

www.THEABRIDGE.com

 

#ABDYatirim #ABDGocmenlik #E2Vizesi #EB5  #YatirimciVizeleri #TurkceHizmet

 

239

Yasemin Elmas Türkiye’de Olacak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LATAA Outreach Event 10-2012

 

 

 

 

 

 

 

“Göçmen olmayan Tüccar (E1) veya Yatırımcı (E2) vizesi, Amerika Birleşik Devletleri ile ticari antlaşmaya dahil ülke arasında hizmet veya teknoloji ticareti dahil çeşitli operasyonları yürütmek veya başvuru sahibinin yatırım yaptığı bir şirketin operasyonlarını geliştirmek, yönetmek üzere gelen veya önemli bir miktarda sermaye yatırımı yapacak olan basvuru sahipleri icin saglanır.” http://turkish.turkey.usembassy.gov/vize_kategorileri/e1.html

Did you like this? Share it:

Comments are closed.

%d bloggers like this: